O firmie

HBC
Health & Beauty Care Sp. z o.o.

HBC Fabryka Producent Kosmetyków

Health & Beauty Care Sp. z o.o. działa na rynku od 2013 roku i specjalizuje się w produkcji  szerokiego asortymentu kosmetyków do pielęgnacji skóry, włosów, sauny, i kąpieli.

Całkowite skupienie się na jakości, bogate doświadczenie i zaawansowane technologie firmy HBC to kluczowe elementy sukcesu, jaki dostarczamy naszym klientom w zakresie formułowania, produkcji i napełniania produktów do pielęgnacji ciała, i włosów. Rozumiemy, że jakość produktów, które opracowujemy i produkujemy, jest odzwierciedleniem nie tylko HBC, ale, co najważniejsze, Ciebie i Twojej zaufanej marki na rynku.

W HBC dążymy do doskonałości i innowacji. Nieustannie staramy się projektować i dostarczać produkty, które wyróżnią nas i naszych klientów na tle głównego nurtu.

Budujemy trwałe relacje partnerskie, ściśle współpracując z naszymi klientami, aby dostosować koncepcje produktów, które uosabiają wizerunek i pozycjonowanie ich marki. Ponadto oferujemy wyjątkową gamę usług o wartości dodanej, które w pełni zaspokajają potrzeby naszych klientów.

W HBC development często przeprowadzamy audyty jakości, aby zoptymalizować niezawodność procesów i utrzymać standardy produkcji w HBC na najwyższym poziomie. Nasze cykle produkcji, produkty i wydajność są stale weryfikowane przez naszych klientów,  stosujemy wymagane w branży standardy GMP a nasz system zarządzania jakością jest zgody z normą PN-EN ISO 22716:2009

Produkcja kosmetyków

Produkujemy kosmetyki oparte o innowacyjne receptury z wykorzystaniem wyłącznie najlepszych surowców pozyskiwanych od zweryfikowanych i zaufanych dostawców z kraju i zza granicy.

Nowoczesne zaplecze

Dysponujemy rozwiniętym parkiem specjalistycznych maszyn do produkcji, napełniania i konfekcjonowania gotowych wyrobów kosmetycznych. Dumą naszej fabryki jest także zespół pracowników z bogatym doświadczeniem i przygotowaniem zawodowym w branży produkcji kosmetyków.