praca

Szukasz pracy?

Sprawdź nasze aktualne oferty i aplikuj już dzisiaj! W HBC możesz liczyć na miłą atmosferę, uczestnictwo w ciekawych projektach i możliwość podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji.

Operator maszyn – Aparatowy – Mechanik

Twój zakres obowiązków:

Obsługa maszyn produkcyjnych,

Dobór odpowiednich narzędzi, parametrów i ustawień maszyn dla prawidłowego funkcjonowania procesu,

Przygotowanie mas kosmetycznych zgodnie w opisem technologicznym,

Przygotowanie surowców do produkcji mas,

Monitorowanie stanu technicznego maszyn,

Raportowanie procesu produkcyjnego oraz wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn,

Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi oraz o ład i porządek na stanowisku pracy,

Nasze wymagania:

Wykształcenie: minimum zawodowe (preferowane kierunki techniczne: mechanika i budowa maszyn),

Doświadczenie na podobnym stanowisku,

Dokładność i sumienność,

Zaradność, zaangażowanie,

Umiejętność pracy w zespole,

Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,

Umiejętności hydrauliczne, pneumatyczne, elektryczne będą mile widziane

Język angielski będzie mile widziany,

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Miła atmosfera w małym przedsiębiorstwie.

Dodatkowe benefity

Specjalista ds. zakupów – Buyer

Bieżąca weryfikacja stanów magazynowych i zapewnienie dostępności materiałów do produkcji,

Tworzenie zamówień i dbanie o ich jakościową i terminową realizację,

Tworzenie zapytań ofertowych oraz ich analiza,

Negocjowanie cen i warunków zakupu towarów,

Monitorowanie jakości współpracy i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami,

Pozyskiwanie nowych dostawców,

Współpraca z działami Kontroli Jakości, Handlowym oraz Magazynem,

Inicjowanie i rozwój działań z zakresu optymalizacji kosztów oraz maksymalizacji wydajności w łańcuchu dostaw,

Udział w projektach wdrożeń nowych produktów.

Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów (jesteśmy otwarci na różne poziomy doświadczenia),

Zaawansowana znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dostawcami i płynne budowanie relacji,

Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

Proaktywność, komunikatywność, postawa „can do attitude”,

Mile widziana znajomość rynku suplementów diety, kosmetyków, medykamentów.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego,

Realny wpływ na rozwój firmy

W pełni opłacone ubezpieczenie

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na powyższych stanowiskach prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail:

hr.hbc@hbcare.pl

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie stanowiska na które aplikujesz.

Odezwiemy się tak szybko jak to będzie możliwe.

DZIĘKUJEMY!