PRODUKCJA KONTRAKTOWA KOSMETYKÓW

Produkcja kosmetyków na zlecenie

HBC Produkcja Kontraktowa Kosmetyków

Jeden z głównych kierunków naszej działalności jest produkcja kosmetyków na zamówienie. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę w zakresie:

– profesjonalnego doradztwa i konsultacji,
– przygotowania zindywidualizowanego projektu,
– opracowania receptury i zdobycia najwyższych jakościowo składników,
– wykonania niezbędnych testów i badań,
– realizacji produkcji zgodnie z założeniami projektowymi i harmonogramem,
– zdobycia odpowiednich opakowań spełniających zakładane kryteria i oczekiwania,
– konfekcjonowanie i transport.

Dysponując doświadczonym zespołem inżynierów, technologów i pracowników produkcji oraz administracji jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wysublimowanym wymaganiom. Wieloletnie doświadczenie w produkcji kosmetyków w systemie kontraktowym daje gwarancję przygotowania na każdą możliwą ewentualność. 

Od lat współpracujemy z wieloma markami kosmetycznymi w Polsce i w Europie, ciesząc się ich zaufaniem jako rzetelnego partnera i producenta. Z sukcesem wdrożyliśmy na rynek wiele produktów zarówo kosmetyków pielęgnacyjnych jak i artykułów higienicznych. Dysponujemy odpowiednio wyposażonym laboratorium i oferujemy naszym klientom możliwość wykonania różnego typu badań, jak między innymi badań czystości mikrobiologicznej, dermatologicznych, testów konserwacji,, stabilności i kompatybilności masy. Zlecamy wykonanie ocen bezpieczeństwa i zajmujemy się również wykonaniem karty MSDS oraz zgłoszenia produktu w systemie CPNP.

Opracowywanie unikalnych receptur

Jako producent kontraktowy kosmetyków posiadamy zespół doświadczonych technologów opracowujących nowatorskie składy

Pomysł i kompleksowa realizacja

Produkcja kosmetyków to nasza pasja, dlatego do każdego projektu podchodzimy w sposób zindywidualizowany oferując potencjał ludzki i produkcyjny aby wdrożyć w życie nowatorskie produkty.

Z

Badania i testy

Wykonujemy i zlecamy wykonanie koniecznych badań i testów dopuszczających produkty do obrotu na rynku Polskim i Europejskim

Sprawdź naszą ofertę w zakresie
produkcji PRIVATE LABEL

Masz pytania?
Skontaktuj się z naszymi doradcami!