PRIVATE LABEL

Sposób na własną linię kosmetyków

HBC posiada fachową wiedzę, możliwości, zdolności i elastyczność, aby skutecznie obsługiwać szeroki portfel klientów w zakresie produkcji Private Label. Opracowaliśmy zróżnicowany asortyment produktów kosmetycznych, o bogatych, unikalnych składach, które z powodzeniem nasi klienci mogą oferować pod własną marką.

Nasze bogate portfolio preparatów zgodnych z trendami, wszechstronne możliwości skalowania i doświadczone wsparcie techniczne zapewniają naszym klientom przewagę rynkową w szybko zmieniającym się środowisku kosmetycznym.

HBC Private Label

Spośród bogatego zaplecza gotowych receptur i formuł kosmetycznych  nasi klienci mogą zdecydować się na produkcję pod ich marką takich produktów jak między innymi: produkty do pielęgnacji ust, produkty do mycia i kąpieli, produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, rąk i stóp. Posiadamy także szerokie kompetencje w zakresie produkcji kosmetyków do hoteli i pensjonatów. Jednymi z naszych flagowych produktów są także zapachy do saun, świece zapachowe oraz zapachy do pomieszczeń.

Opracowujemy także nowatorskie produkty o unikalnych składach, w tym bezpieczne preparaty do dezynfekcji dłoni i różnego typu powierzchni.

Możliwość budowania własnej marki

Private Label to doskonały sposób na wykreowanie własnej linii kosmetycznej przy zoptymalizowanych nakładach finansowych

Możliwość zaistnienia wśród konkurencji

Private Label pozwala na skuteczne pozycjonowania swojej bytności na rynku kosmetycznym poprzez wprowadzenie nowatorskich produktów.

Doskonały stosunek jakości i ceny

Private Label daje możliwość wykorzystania sprawdzonych na rynku receptur bez konieczności ponoszenia kosztów wprowadzenia go na rynek.

Sprawdź zakres produktów oferowanych w systemie produkcji PRIVATE LABEL

Kontraktowa produkcja kosmetyków
Sprawdź naszą ofertę